Alte editii SKI Pokal

User Rating: 0 (0 votes)

Rezultate editia a XVI a, 07-08.03.2020

LOCNUMEPRENUMENR CONCURSTIMP
FEMININ3-6 ANI
1MILITARUMARIA500:46:75
2OPREASOFIA401:04:60
3VLADANASTASIA301:11:53
4TITEIULUANA901:43:02
MAJERCICPETRA6DSQ
FEMININ7-10 ANI
1CRISTESCUTEA2700:35:08
2CLIPEAPETRA2600:36:58
3CRISTEARAISA MARIA2000:39:97
4CLIPEASONIA2500:40:30
5TISULESCUIOANA2400:42:00
6CAMPEANUZOE2100:44:15
7TRIFULESCUNADIA2900:47:83
8NENCIUBIANCA MARIA2800:57:55
9STANILACARLA2300:58:31
OZMENMARIA ZEYMEP22DSQ
PAVLIUNATALIA31DSQ
FEMININ11-14 ANI
1TACUSOFIA3800:33:89
2PUIUANA4100:41:12
3CAMPEANUMAIA4000:41:24
4BARNASTEFANIA IOANA3700:43:17
5NICOLAESCUSOFIA3600:46:21
6JINGAANASTASIA3900:48:82
7PROCATEODORA ELENA4500:55:86
POPAANA MARIA43DSQ
FEMININ15-17 ANI
1GHITOCIRINA TANIA5200:31:90
2CIOCPETRA5100:33:40
MASCULIN3-6 ANI
1NICOLAESCUVICTOR6000:50:23
2COMANTUDOR6100:50:76
3KORODIPOPA FILIP6500:51:26
4GHEORGHETHOMAS6400:56:33
5FLOREAALEX6201:06:36
6FLOREAVICTOR6601:17:73
7PAVLUNICOLAE6801:26:18
8MOROSANSEBASTIAN6701:54:59
MASCULIN7-10 ANI
1DRAGUSANURARES10300:37:30
2CAZACIONUT8000:37:92
3CORNESCHIELIAS9100:38:15
4TUDOSEMIHNEA8200:38:20
5ANDREIIACOB DAN9600:38:36
6ROLANDOLIVER9300:38:82
7FERASTRAURADU8800:39:32
8SARBEAALEXANDRU8500:40:09
9VLADALEXANDRU8700:40:38
10TARMUREMIHAI7600:40:51
11IANCUALEXANDRU7300:41:44
12POPAVICTOR8900:43:85
13OPREATUDOR9400:44:09
14HUSSARBARTI10200:46:83
15KORODIPOPA FERENC9700:56:75
IOSIFNICOLAE72DSQ
FILIPESCUIANIS75DNS
STANCIUMATEI77DSQ
TARMURESTEFAN78DSQ
SARBEAANDREI83DSQ
TULBURECALIN86DSQ
FLOREA MIEVEADAVID90DSQ
GHEORGHEIONUT92DSQ
BABUTVLAD ANDREI99DSQ
POPACALIN ANDREI100DSQ
BUCIUMARIN101DSQ
MASCULIN11-14 ANI
1SULICAMIHAI14700:32:55
2TISULESCUMATEI14000:33:20
3STOICATUDOR13700:33:71
4MILITARUDAVID14100:34:21
5FILIPANDREI14800:34:39
6BANEASTEFAN13800:35:31
7DIACONUVLAD14500:37:97
8TANAALEXANDRU VLAD14600:41:02
9CIUCAVICTOR14200:46:84
10VIRLANBOGDAN14400:48:57
ZAHARIAMIHNEA136DNS
COVALIFILIP139DSQ
MASCULIN15-17 ANI
1CIURESCUMARIO00:48:01
 NUMEPRENUMENR CONCURSTIMP
FEMININ18-24 ANI
1FRATILALAVINIA500:58:76
2MOCANUANDREEA601:00:63
3COTARLEAALEXA301:03:29
4GOGONCEANORA401:06:91
FEMININ25-34
1NISIPEANUROXANA900:56:94
2MOJAALEXANDRA1100:58:92
3MUNTEANURALUCA1201:10:58
4CIMPOIIOANA1001:17:14
FEMININ35-44 ANI
1MATEIOANA2601:20:23
FEMININ45-54 ANI
1POTRATUNDE2501:25:45
FEMININ55-64 ANI
1RONCEAVIOLETA3501:15:76
2CRISAN RODICARODICA3701:32:88
3NISIPEANUMARIA3601:39:78
MASCULIN18-24 ANI
1IORDACHE VLAD5100:52:59
2BULEA ADRIANADRIAN4500:56:19
3NECULOIURAZVAN5001:03:73
TRIFANANDREI41DNF
NEGULICIHORIA43DNF
MASCULIN25-34 ANI
1NISIPEANUALEX4800:52:32
2TANASEBOGDAN4701:04:30
3TOLNAYROBERT4601:22:39
4MILCUADRIAN4901:41:53
MASCULIN35-44 ANI
1MUSCALULAURENTIU7000:56:73
2MILITARUNICOLAE7700:56:88
3COTARLEAGABRIEL6800:56:92
4FRATILAFLORENTIN7301:00:29
5GHERGASILVIU7201:01:17
6SEREAALEXANDRU7101:01:44
7TROFANTUDOR7501:03:34
8COCAALIN7601:11:95
STANRARES74DNF
ARHIPRAZVAN78DNF
NICADAN79DNF
MASCULIN45-54 ANI
1BULEAADRIAN9000:56:46
2STINGHEDAN9200:58:50
3MOCANUCONSTANTIN10000:59:81
4MITOCIONEL9101:00:47
5BUTNARIUSILVIU8801:01:75

6PREDAMIHAI8901:01:85

7PRIPOSDORU9701:03:21
8DANCOSMARIN10101:04:30
9MACEDONSCHICRISTIAN9301:08:24
10BELBEADAN8601:10:63
11BABUTMARIUS9601:12:87
12CRACIUNLUCIAN8701:13:04
13ULLOAMARIO11801:13:80
14VARADIANDRAS9901:39:50
CRIZBASANUADRIAN94DSQ
MASCULIN55-64 ANI
1NISIPEANUDAN10601:01:25
2MUNTEANVIOREL11901:03:65
3CHRISTIANRAAB10301:06:28
4PITISGHEORGHE10501:13:05
MASCULIN65+ ANI
1ANTOCHISORIN11701:03:04
2CRETOIULICA11601:04:58

 

Rezultate editia a XV a, 16-17.03 2019

LOCNUME SI PRENUMECATEGORIANR CONCURSREZULTAT
FEMININ3-6 ANI
1ClipeaSonia2143,20
2MartonIulia Amalia2543,21
3MilitaruMaria1647,20
4RolandEmma1201,00,39
5OpreaSofia701,10,12
6Dorka ZselykePeterffy301,17,94
7ForshlagerMei401,41,73
8TiteiuLuana802,26,21
STANILAKARLA26dsq
BadiuAntonia11dsq
FEMININ7-10 ANI
1PredaAnastasia3131,93
2LeiaSzoklolay3733,69
3FrincuNatalia Maria2034,82
4CristescuTea Maria1935,33
5ClipeaPetra2235,93
6TisulescuIoana Natalia1540,73
7ManduMalina2743,87
8Kitti MariaVild1845,71
9CimpeanuZoe3346,05
10UngureanuOtilia Maria3547,28
11MARIANIna2949,32
12Hanna KrisztaPeterffy1701,14,16
MARIANIlinca28dsq
PaszkaMikolt Anna24dns
FEMININ11-14 ANI
1GhitocIrina6429,79
2MihuLetitia6231,94
3TacuSofia5231,96
4StefanescuLara5734,05
5UngureanuRaluca5136,16
6VolintiruMaria5336,37
7TodorDelia Nicoleta19037,70
8ComiselDelia Nicoleta5446,78
FEMININ15-17 ANI
1CusnirSofia7432,29
2CiocPetra7132,40
3CotarleaStefania7332,76
4LucaAdina7535,06
5ForgaciuForgaciu7238,33
FEMININ18-24 ANI
1MititeluGabriela10301:11:54
2GogonceaNora16901:11:58
3CatanaDenisa13201:14:37
FEMININ25-34
1NisipeanuRoxana17401:00:17
2VucicoviciIleana15101:01:04
3MojaAlexandra15901:01:79
4KisIlka12501:09:11
5FratilaLioara16601:19:27
FEMININ35-44 ANI
1LaudoniuLuciana13401:02:79
2RADUANDREA - OANA14501:07:54
3AradCristina10501:15:17
4CotarleaDelia13001:26:63
ArvaySenta163dnf
FEMININ45-54 ANI
1RaduMariana Luminita12201:05:27
2DulacioiuAdriana11601:07:18
3ForgaciuMihaela14701:10:31
4MititeluBeatrice11201:15:03
5IonescuAndrea-Oana12801:16:61
6LuczayGabi10901:29:51
FEMININ55-64 ANI
1RonceaVioleta14001:29:54
MASCULIN3-6 ANI
1FrincuTudor Andrei8243,06
2SpiridonAndrei7857,00
3CotarleaTeodor8301,04,10
4GamanRadu Matei9701,11,79
GheorgheThomas80dsq
FloreaVictor87dsq
MASCULIN7-10 ANI
1PetreMatei17231,02
2NátánKovacs14531,77
3BordeaKovacs15632,07
4NișcovAlbert13332,19
5TamásBiró13433,44
6IonescuHoratiu Toma12233,67
7StefanescuRadu10333,75
8AronVild20934,66
9TATU-JOZSAMARK13034,67
10ANDRITASTEFAN11835,56
11TarmureStefan Pavel14235,63
12ComsaPetru13235,86
13BrudascaAron Pavel12937,61
14CorneschiElias15537,89
15SpiridonRares10637,93
16FeraruBogdan21938,38
17MacedonschiMark15738,60
18PetreTeodor9638,71
19VladAlexandru Nicolae11938,79
20CazacIon11239,17
21STANCIUMATEI10939,24
22TarmureMihai Calin14140,05
23SirbeaEduard Andrei14740,75
24Gergo MartonPeterffy9941,93
25RolandOliver15042,44
26Sirbea Darius Alexandru14643,39
27DariusBucur11343,83
28FilipescuIanis Andrei13845,28
29IancuAlecsandru teodor13746,41
30AnghelescuVlad12846,48
31BildeaToma17046,50
32GheorgheIan11146,96
33IonascuAlexandru14947,10
34OpreaTudor15149,15
35AnghelescuRadu12750,81
36StanilaMatei11751,26
37ArvayJonathan11451,36
38AncanVlad matei14052,80
39MunteanuAndrei Tudor10554,83
40BildeaAndrei9455,08
41CoroiuCasian12155,08
42TarmureHorea14456,69
43TudorPopa11601,03,00
CureaDavid136dsq
MASCULIN11-14 ANI
1PaszkaZsolt17629,44
2MacarieFilip18829,70
3PanturuAlbert18730,09
4MilitaruDavid17130,14
5ZahariaMihnea17431,37
6PetraMatei18931,64
7StoicaTudor19131,96
8DimceaCristian19232,25
9Rolland BarnabasVild17533,39
10IordacheTudor18333,98
11MartonRobert17834,26
12TisulescuMatei Gheorghe17734,56
13HorvathRobert17934,91
14FeraruRadu18035,41
15BrudascaMarc Stefan18235,63
16RusuFlorin18639,43
17ManduTeodor18139,58
18AncanBogdan Andrei18544,32
MASCULIN15-17 ANI
MASCULIN18-24 ANI
1MiranceaDimitrie15000:57:88
MASCULIN25-34 ANI
1NisipeanuAlex16100:53:13
2Ianosiu HanganuRadu15700:55:71
3TolnayRobert17100:56:64
4ChiriacAlin11900:58:16
5MilcuAdrian17601:03:63
6MandaCristian16801:03:70
7DumitruMihai17701:04:62
8BaciuVlad15801:05:65
9GamanAndrei Petrut13701:05:97
10StotzCristian13601:06:26
11TanaseGeorge16401:08:29
12AntonRares17201:13:61
13DusaIoan14801:14:27
14UngureanuVlad17001:14:29
15PopescuMihaidnf
16PupazaOvidiudnf
MASCULIN35-44 ANI
1CotarleaGabriel12900:55:94
2Voicu Vlad17500:56:89
3MilitaruNicolae16000:58:34
4FloreaAdrian13800:59:95
5BorsDarius15201:00:83
6GhergaSilviu15501:01:10
7AlbuCalin13101:01:48
8SereaAlexandru15601:03:17
9RoznovszkyClaudiu173dns
10Vlad Adrian117dnf
11FratilaFlorentin165dnf
MASCULIN45-54 ANI
1BuleaAdrian14900:58:26
2MitocIonel14201:02:22
3StingheDan14101:02:32
4MihaltanIon11801:03:40
5CristescuBogdan Alexandru12701:03:89
6NagyAlexandru11101:05:88
7ButnariuSilviu11301:08:25
8LuczayThomas10701:12:14
9CiuleiRadu10601:13:28
10MarianOvidiu144dnf
MASCULIN55-64 ANI
1RicheaVasile Nistor11400:57:80
2AntochiSorin14601:01:38
3BazareaAlexandru13901:02:01
4NisipeanuDan12101:02:68
5LuculescuGigi16701:13:28
6MogoseanuMihai153dnf
7RohatinDan133dnf
MASCULIN65+ ANI
1BobitIon16201:02:56
2MilitaruVali11501:12:80

Rezultate editia a XIV a, 24-25.03 2018

LOCSEXNUME SI PRENUMECATEGORIANR CONCURSREZULTAT
FEMININ0-5 ANI
1FCLIPEA SONIA0-51080:52:34
2FMILITARU MARIA0-51440:55:05
3FSTANILA KARLA0-51281:00:15
4FCRISTEA RAISA0-5851:04:89
5FINDRE BEATRICE0-51591:26:84
FEMININ6-9 ANI
1FBOB IZABELA6-9620:35:10
2FPANTURU SARA6-9870:37:61
3FCRISTESCU TEA6-9800:38:14
4FSZOKOLAY LEIA6-9580:38:42
5FCLIPEA PETRA6-9740:40:46
6FFRANCU NATALIA6-91140:43:01
7FTISULESCU IOANA6-91130:45:81
8FRUS LIA6-91160:45:98
9FCAMPEANU ZOE6-9860:47:60
10FUNGUREANU OTILIA6-91060:47:87
11FCURPEN ALEXANDRA GABRIELA6-9560:48:45
12FBER ANA6-91580:51:49
13FBRATULESCU ALESSIA6-9540:55:21
14FPREDA ANASTASIA6-959DSQ
15FBRAIA ILINCA6-970DSQ
FEMININ10-13 ANI
1FCORLATEANU IOANA10-13990:31:67
2FCORLATEANU TEODORA10-131040:32:14
3FMIHU LETITIA10-131030:32:15
4FPORANCEA SOFIA10-13650:32:46
5FCIURESCU SOPHIE10-13980:32:83
6FPOPA MIRUNA10-13600:34:47
7FTACU SOFIA10-131000:35:02
8FCORMOS PATRICIA10-13970:35:15
9FRASHAD SARAH10-13670:35:17
10FFILIPESCU KARINA10-13900:35:86
11FGULICIUC IOANA10-13640:35:86
12FIANCU ILINCA10-13960:36:36
13FDRAGOMIR AMALIA MARIA10-131020:37:84
14FIACOB ALEXANDRA10-13610:38:38
15FUNGUREANU RALUCA10-13910:39:07
16FVOLINTIRU MARIA10-131010:39:46
17FPRUNEA EMILIA10-131530:41:77
18FMALE ENYA10-131540:41:95
19FRADULY SERENA10-1392DNS
20FSTAN ALEXIA10-13105DSQ
FEMININ14-17 ANI
1FCOTARLEA STEFANIA14-171510:37:20
2FGOGONCEA NORA14-171290:37:73
3FFORGACIU MEDA14-171170:39:13
4FCOTARLEA ALEXA14-171520:39:50
FEMININ18-24 ANI
1FMITITELU GABRIELA18-24401:12:23
2FFRATILA LAVINIA18-24251:31:51
FEMININ25-34
1FPOPA ASTRID25-34151:30:30
2FDRAGAN ANA25-34241:45:56
FEMININ35-44 ANI
1FSZOKOLAY MIHAELA35-44321:17:04
2FBER MARIA35-44481:23:95
FEMININ45-54 ANI
1FRADU MARIANA45-5491:10:82
2FBUTA FLORENCE45-54421:18:51
3FFORGACIU MIHAELA45-54141:19:57
4FMART MIHAELA45-54171:20:06
5FMITITELU BEATRICE45-54411:22:22
6FLUCZAY GABRIELA45-54211:31:62
MASCULIN0-5 ANI
1MFIR ALBERT0-51501:02:22
MASCULIN6-9 ANI
1MPORANCEA GEORGE6-9730:34:22
2MMICLEA VLAD6-9890:34:24
3MCOTA ANDREAS6-91230:34:35
4MMINOIU TEODOR MIHAI6-91300:35:12
5MPOTEC FILIP6-91250:37:79
6MSIMION CEZAR6-9880:37:98
7MLUDU ANDREI6-91600:38:44
8MPETRE MATEI6-9790:39:41
9MUNGUREANU VICTOR6-91270:41:18
10MCAZAC IONUT6-9660:43:56
11MBALDEA TOMA6-91460:43:62
12MBRAILESCU CATALIN6-9520:44:76
13MCOMSA PETRU6-91190:44:77
14MBARA MIHAI6-9930:45:82
15MBARSAN ALEXANDRU6-9830:45:95
16MBUCUR DARIUS6-91550:46:02
17MPETRE TEODOR6-9760:46:26
18MIACOB ANDREAS6-9770:47:19
19MSTANCIU MATEI6-91310:48:08
20MFILIPESCU IANIS-ANDREI6-91180:48:53
21MCORNESCHI ELIAS6-91070:48:91
22MBER DAVID6-91570:49:69
23MIANCU ALECSANDRU TEODOR6-91410:50:33
24MSPATARIUC-WHITE ANDREI6-91220:53:55
25MBALDEA ANDREI6-91450:55:27
26MBRAIA PAUL6-9780:56:43
27MSTANILA MATEI6-91470:58:80
28MIANCU ALEXANDRU DAVID6-9121DSQ
29MAILOAIEI REMUS ANDREI6-957DSQ
30MDUMITRESCU TUDOR6-9142DSQ
MASCULIN10-13 ANI
1MPANTURU ALBERT10-131320:31:59
2MMILITARU DAVID10-131480:32:34
3MPRUNDES TUDOR10-13720:32:46
4MDOBOZI SERGIU10-131110:34:19
5MSTROESCU SERGIU10-13680:34:23
6MPRUNEA ANDREI10-131560:34:60
7MMIHNEA RARES10-13940:34:92
8MDARABAN ADREAS10-13820:36:26
9MPETRA MATEI10-131360:36:32
10MALEXANDRI RARES10-131490:36:38
11MFILIP ANDREI TUDOR10-131330:36:62
12MZAHARIA MIHNEA10-131340:37:25
13MPOTEC DOMINIC10-131370:37:76
14MTUDOR IORDACHE10-13510:38:29
15MMARTON ROBERT10-13710:38:47
16MGULICIUC TUDOR10-131120:37:96
17MTISULESCU MATEI10-13750:39:04
18MBUTA ROMAIN10-13500:40:36
19MGULICIUC MARC10-131150:40:78
20MHORVATH ROBERT10-13530:41:07
21MNICA DARIUS10-13690:41:67
22MBRATULESCU CATALIN10-1352DNS
MASCULIN14-17 ANI
1MROTARU DAN14-171400:30:48
2MBOGHEZ TUDOR14-171380:35:81
3MLUCZAY PETER14-17550:38:99
4MDUNCA SORIN14-171090:44:34
5MRADULY DARIUS14-17139DNS
MASCULIN18-24 ANI
1MBULEA ADRIAN JR18-24260:59:28
MASCULIN25-34 ANI
1MHANGAN-IANOSIU RADU25-34371:01:47
2MSITARU LUCIAN25-34341:06:06
3MMILCU ADRIAN25-34291:06:28
4MMUSCALU RAZVAN25-34311:09:54
5MBUTA MATEI25-34381:15:18
6MSTANCIU TIBERIU25-341421:17:53
7MGROZAVU DUMITRAS25-34471:39:34
MASCULIN35-44 ANI
1MVLAD ADRIAN35-4451:01:40
2MCOTARLEA GABRIEL35-44191:03:02
3MLUDU IOAN35-44111:03:38
4MGHERGA SILVIU35-44121:06:30
5MFLOREA ADRIAN35-441411:06:59
6MBORS DARIUS35-44181:06:90
7MSTANCIU IONUT35-44351:08:37
8MMUNTEANU RADU VALENTIN35-44391:09:33
9MVOLINTIRU CONSTANTIN35-44461:21:45
10MBUTA EUGEN35-44431:30:54
MASCULIN45-54 ANI
1MBULEA ADRIAN SR45-54271:01:31
2MPREDA MIHAI45-54101:03:72
3MSTINGHE DAN45-54231:03:97
4MMITOC IONEL45-54161:09:67
5MMIHALTAN ION45-5461:09:71
6MNECULA CATALIN45-5471:09:79
7MBUTNARIU SILVIU45-54131:12:01
8MFULOP ATTILA45-54491:12:03
9MLUCZAY THOMAS45-54201:15:17
10MSZOKOLAY VLAD45-5433DNF
MASCULIN55-64 ANI
1MRICHEA VASILE55-6441:05:96
2MNISIPEANU DAN55-6431:06:79
3MANTOHIE SORIN55-641401:08:47
4MSTINGHE NICOLAE55-6428DNF
MASCULIN65+ ANI
1MMILITARU VALERIU65+81:16:09
2MPUSCAS PETRU65+451:58:81
3MELEKES ATTILA65+36DNS

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sari la bara de unelte